MENU
Contact Event
Event Tasks
My Account
Login to view your account
Soccer in college
Colleges
Tournaments
Leagues
Teams
Athletes
USA Rank
How USA Rank works
View Rankings
SincSports
Sinc My Team
Upcoming Events
Promote Your Event
Help & Support
Searchable Help
Contact Us
Home
Champions 2021
Apply
Teams/Schedules
Teams
Schedules
Standings
Champions 2016
Champions 2015
Champions 2014
Champions 2013
Champions 2012
2017
Info
Facts
Documents
Referee
Weather Policy
Hotels
Fields
Colleges
Register
Attending
Recruit Search
Boys
Girls
Archives
2021
2020
Log In / Sign Up
People Search
Event Search
USA Rank ID
Search
Can't find what you need?
Contact Us
Gwinnett Soccer Academy (GSA)
Dusty Fouser
Staff Access
Campbell Chapman
Staff Access
Karl Hedley
Staff Access
Lisa Holland
Staff Access
Lisa Fouser
Staff Access
Drew Prentice
Staff Access
more
Registration closed on : 11/10/2023 at 8:00 PM
OLC
Team
Contacts
GSA North 16G Premier
U08 born in 2016
Under 08 Girls First Division
Manager: Natalie Fasano
Coach: Joseph Aaron
GSA South 16G Premier
U08 born in 2016
Under 08 Girls First Division
Manager: Michelle Hicks
Coach: Santiago Felizzola
GSA North 16B White
U08 born in 2016
Under 08 Boys Second Division
Manager: Troi Makita
Coach: Ranji Ragbeer
GSA North 16B Black
U08 born in 2016
Under 08 Boys Third Division
Manager: Troi Makita
Coach: Ranji Ragbeer
GSA South 16B White
U08 born in 2016
Under 08 Boys Second Division
Manager: Will Lovern
Coach: Justina Pengel
GSA North 15G Premier
U09 born in 2015
Under 09 Girls First Division
Manager: Kara Dowling
Coach: Robert McDaniel
GSA North 15G White
U09 born in 2015
Under 09 Girls Third Division
Manager: Kara Dowling
Coach: Robert McDaniel
GSA South 15G Premier
U09 born in 2015
Under 09 Girls First Division
Manager: Tomeka Davis
Coach: Jessenia Luna
GSA South 15G Red
U09 born in 2015
Under 09 Girls Second Division
Manager: Tomeka Davis
Coach: Jessenia Luna
GSA North 15B Premier
U09 born in 2015
Under 09 Boys First Division
Manager: Zachary Hofstetter
Coach: Ana Cardona
GSA North 15B Red
U09 born in 2015
Under 09 Boys First Division
Manager: Zachary Hofstetter
Coach: Ana Cardona
GSA North 15B Black
U09 born in 2015
Under 09 Boys Fourth Division
Manager: Zachary Hofstetter
Coach: Ana Cardona
GSA South 15B White
U09 born in 2015
Under 09 Boys Third Division
Manager: Melissa Douglas
Coach: Ronald Calle
GSA South 15B Premier
U09 born in 2015
Under 10 Boys Third Division
Manager: Melissa Douglas
Coach: Ronald Calle
GSA South 15B Red
U09 born in 2015
Manager: Melissa Douglas
Coach: Ronald Calle
GSA North 14G Red
U10 born in 2014
Under 10 Girls First Division
Manager: Taryn Barnett
Coach: Reagan Coleman
GSA South 14G Premier
U10 born in 2014
Under 11 Girls Second Division
Manager: Kristen King
Coach: Michael Tolmich
GSA North 14B Red
U10 born in 2014
Under 10 Boys Second Division
Manager: Kara Dowling
Coach: Todd Babb
GSA South 14B Premier
U10 born in 2014
Under 10 Boys First Division
Manager: Robin Felkel
Coach: Bryan Dominguez
GSA South 14B Red
U10 born in 2014
Under 10 Boys Third Division
Manager: Robin Felkel
Coach: Bryan Dominguez
GSA North 14B Black
U10 born in 2014
Under 10 Boys Fourth Division
Manager: Kara Dowling
Coach: Tom Wilson
GSA North 14B Green
U10 born in 2014
Under 10 Boys Fifth Division
Manager: Kara Dowling
Coach: Todd Babb
GSA South 13G Premier
U11 born in 2013
Under 11 Girls First Division
Manager: Tanya Garcia
Coach: Michael Tolmich
GSA North 13G White
U11 born in 2013
Under 11 Girls Third Division
Manager: Stephanie Hughes
Coach: Ashley Lewis
GSA North 13B White
U11 born in 2013
Under 11 Boys Fourth Division
Manager: Jorge Tragodara
Coach: Pamela Allison
GSA South 13B White
U11 born in 2013
Under 11 Boys Third Division
Manager: Viviana Robles
Coach: David Koloko
GSA South 13B Premier
U11 born in 2013
Under 11 Boys First Division
Manager: Viviana Robles
Coach: Dusty Fouser
GSA South 12G Premier
U12 born in 2012
Under 12 Girls Second Division
Manager: Holli Brown
Coach: Jessenia Luna
GSA South 12B Red
U12 born in 2012
Under 12 Boys Second Division
Manager: Malissa Chambry
Coach: Pablo Piraquive
GSA North 12B White
U12 born in 2012
Under 12 Boys Fourth Division
Manager: Leah Rodenbeck
Coach: Steven Fraser
GSA 12B ECNL Dev 1
U12 born in 2012
Under 13 Boys First Division
Manager: Leah Rodenbeck
Coach: Dusty Fouser
GSA 11B Premier
U13 born in 2011
Under 13 Boys First Division
Manager: Clint Martin
Coach: Jimmy Carrion
GSA North 11B Red
U13 born in 2011
Under 13 Boys Second Division
Manager: Sonia Abdullah
Coach: Jon Magee
GSA South 11B White
U13 born in 2011
Manager: Kristin Martin
Coach: Kamal El -Shami
GSA 10B Premier
U14 born in 2010
Under 14 Boys First Division
Manager: Amy Castillo
Coach: Jimmy Carrion
GSA South 10B White
U14 born in 2010
Under 14 Boys Third Division
Manager: Trenise Jones
Coach: Franck Totchum-Tazo
GSA 09B Premier
U15 born in 2009
Under 15 Boys First Division
Manager: Thomas Laws
Coach: Shiva Seecharan
GSA 08G Premier TC
U16 born in 2008
U16/U17 Girls First Division
Manager: Kristin King
Coach: Santiago Felizzola
GSA South 08B Red
U16 born in 2008
Manager: francis ambane
Coach: francis ambane
GSA 08B Premier AR
U16 born in 2008
Under 17 Boys Second Division
Manager: AndrewPaul Royes
Coach: AndrewPaul Royes
GSA South 07B Red
U17 born in 2007
Under 17 Boys Third Division
Manager: Vageli Evangelinos
Coach: Vageli Evangelinos
GSA 07B Premier WT
U17 born in 2007
Under 17 Boys First Division
Manager: Kathy Clarke-Cook
Coach: Wayne Thompson
TRIUM
2023
11/17/2023
NEW
GA154
gareth@tysa.com, terry@tysa.com
S608502
R
20
9/7/2023 10:00:00 AM
Accepted
SincSports Accounts
Please enter the information below.
Upload Photo
SINC Content Manager